Ezidri.ua
Преміум якість
Ezidri.ua
точні налаштування температури
Ezidri.ua
таймер сушіння
1- 48 годин
Ezidri.ua
цифровий дисплей
 

Сушарка для фруктів та овочів Ізідрі:

 

✔ Легко

◈ Не потребує перестановки лотків під час сушіння
◈ Можна сушити різні види овочів і фруктів, гриби, ягоди одночасно
◈ Зберігає природний колір і аромат продуктів

✔ Якісно

◈ Бездоганна якість висушених продуктів
◈ Зберігає 97% вітамінів, мінералів, ензимів.
❀ Єдиний прилад, який готує дійсно "живу їжу"

✔ Надійно

◈ Більше 40 років виробництва
◈ Використовуються тільки високоякісні матеріали, сертифікований харчовий пластик, контроль якості на всіх етапах, відповідність Міжнародним стандартам
◈ Більше 20 Років на ринку України
◈ 2 роки офіційної гарантії і пост-гарантійний сервіс


Мінімум зусиль - максимум користі!

Ezidri.ua1

Помити

cut2

Нарізати

poddon3

Розкласти

good4

Готово

Відмінності Ezidri від звичайних сушильних апаратів

Економія електроенергії

Підтримка встановленого температурного режиму контролюється термостатом в автоматичному режимі. Нагрівання включається тільки для набору необхідної температури, після чого відключається, чим істотно заощаджує витрати електроенергії. Споживання складає 1000 Ват в перші години роботи, якщо заповнені всі 25 лотків, далі витрати електроенергії знизяться до 250-500 Вт/год (в залежності від температурного режиму, кількості лотків, температури навколишнього середовища)
Також, в сушарці для овочів і фруктів Ultra 1000 застосовується конструкція зовнішніх стінок лотка з поліпшеною теплоізоляцією, що перешкоджає втратам тепла.

Запатентована будова лотків

розроблена Кевіном Андерсеном, засновником Ezidri, забезпечує рівномірну горизонтальну подачу повітря від краю лотка до середини, завдяки чому відбувається рівномірна сушка продуктів на всіх лотках. Запахи не змішуються, можна одночасно сушити полуницю і часник, оскільки повітря подається окремо ка кожен лоток.

Точні температурні режими

Забезпечують максимальне збереження корисних речовин, завдяки використанню низьких температур при сушінні трав 35-45 ° С, фруктів і овочів 50-55 ° С, м'яса і риби 60-70 ° С.

Спеціально розроблені двигуни

Підвищена зносостійкість деталей двигуна забезпечує якісну, надійну і тривалу їх роботу без необхідності періодичного виключення апарату під час сушіння.

Система безпеки

Дегідратор виготовлений з матеріалів, стійких до загоряння. Є функція автоматичного відключення нагрівального елементу, якщо вентилятор вийде з ладу. У разі стрибків електричної мережі спрацьовує запобіжник всередині основи електросушарки або встановлюється найменш потужний режим роботи.

Висока місткість

На сушарку Ezidri Ultra FD1000 можна встановити до 30 лотків, модель Snackmaker FD500 нарощується до 15 лотків фруктів та овочів одночасно. На кожен лоток вміщується приблизно 1 кг продуктів, 25 кг продуктів за один цикл сушіння без збільшення споживання електроенергії. Ultra збільшується до 30 лотків для сушіння лікарських трав, квітів, кабачків і інших продуктів з невисоким вмістом вологи.

Модельный ряд Ezidri

 
 
Ezidri.ua

Сушарка для фруктів та овочів Ezidri також призначена для сушки м'яса, риби, грибів, ягід, лікарських трав і квітів.
Розроблені Ново-Зеландською компанією Hydraflow Industries сушильні апарати Ezidri вже понад 35 років є лідерами ринку завдяки бездоганній якості, надійності та унікальності запатентованих технологій подачі повітря і конструкції лотків. Нове покоління Digital створено, щоб зробити процес сушіння ще більш легким і зручним.

Цифровий дисплей відображає задану температуру сушки і час, який Ви встановили.
Покрокове (5°С) електронне регулювання температури дозволяє максимально точно підібрати потрібний саме Вам температурний режим.

Дізнатись більше про моделі Ezidri.