Спеції
Кріп, петрушка, розмарин, базилік, часник, цибуля і багато інших.
Використовують в сухому вигляді для додавання в супи, рагу, запіканки, борщі і т.д.
Також можна перемолоти в кавомолці сухі часник, помідори, червоний перець, гриби для отримання ароматного порошку, який зручно додавати в супи-пюре, соуси, пасти і т.д.
Після того як Ви приготуєте суп або борщ з висушеними в Ezidri петрушкою і кропом, Ви ніколи не повернетеся до спецій в магазині. Дивовижний аромат і насичений смак назавжди підкорять Ваше серце.Підготовка до сушіння дуже проста
Очищені від зайвих гілочок, паличок, зів'ялого листя, трави, рівномірно розкласти на лотки і ввімкнути сушарку Ізідрі на 30°С, та виставити на таймері необхідний час, в середньому 6 - 8 годин. Час сушіння залежить від вологості, виду рослин, пори року.
На нижній лоток можна покласти суцільний піддон, щоб дрібні частинки не падали на основу сушарки, це спростить догляд за апаратом. Також ми рекомендуємо використовувати сітчаті листи на кожен лоток з травами, з його допомогою трави зручно знімати і крихкі часточки не просиплються крізь лоток.
Всихання трав відбувається приблизно в 9 -10 разів, з одного кілограма свіжих трав вийде 125 грам висушених трав.
Листя трав після повного висихання повинно кришиться, а насіння стати крихким.
Після закінчення сушіння, скласти висушені трави в скляні банки з щільно притертими кришками. Зберігати в темному місці, далеко від джерел нагріву.
Мити чи не мити?
Трави перед сушінням традиційно не миють, оскільки це суттєво ускладнює процес сушіння звичайним способом.
Але якщо Ви не впевнені в чистоті продукту, або помітили залишки землі, піску, сполосніть їх водою, струсіть і викладіть на рушник на 5-10 хвилин.
Після цього наріжте, в разі необхідності, і розкладіть на лотки Ізідрі. Увімкніть сушильний апарат і отримайте задоволення від дійсно якісного процесу сушіння.